אמא, הצילו! ג'וק!!

מכירים את הצרחות האלה? בטח… מי לא מכיר.  התסריט הוא כזה: את קמה בלילה, ניגשת למטבח לשתות כוס מים, מדליקה את האור פותחת את דלת המקרר, ותוך כדי מרגישה ליטוף לא צפוי ברגל, מה זה כבר יכול להיות בשעת לילה מאוחרת כזו? טוב, אז השלב הבה זה לשחרר את הצרחה הכי חזקה שאפשר, זה קצת מצחיק, כי לנשים נדמה שככל שהן יצרחו יותר חזק, אותו ג'וק יברח יותר מהר ויותר רחוק.  אז למעשה צריך לציין, שאם הוא יברח, זה כנראה יהיה רק עד למקום שממנו הוא בא, שזה בערך מטר – שניים מאותו מקום שמצאתם אותו, ואם לומר את האמת אתם בסך הכל הפרעתם לו לחפש מזון, והוא בכלל היה בטוח שבשעות הללו כולם ישנים והוא יכול לשוטט לו בהנאה, בהשקט ובבטחה.  ולמעשה, הוא לא לבד בשם, ההיסטוריה שלי בתור מדביר לימדה אותי שמקקים בדרך כלל וברוב המקרים, לא חיים או מסתובבים לבדם, תמיד זה משפחה, כן משפחה שלמה של ג'וקים אצלכם במטבח, ואם אתם אנשים אדיבים שנוהגים להשאיר שאריות אוכל בשולחן ועל השיש, אז תדעו שאתם חולקים איתם את המזון שלכם, יפה מצדכם.  זה קצת אבסודר שבני האדם בחלק מהמקרים הם אלה שמזמינים את אותם מזיקים את תוך ביתם, כמובן בלי להיות מודעים לזה.   אבל גם לאחר שהתברר להם שאכן ביתם הוא בית וועד נמלים, פשפשים, ג'וקים, ומקקים, כל מה שהם מוכנים לעשות בנידון, זה רק לקנות תרסיס K 300 ופשוט לרסס על אלו שהם רואים בעין, בלי לחשוב קדימה ולהסיק שעל כל מקק שהם רואים מהלך לו בסלון הבית, ישנם עוד כמה וכמה חברים שזה עתה מתחבאים להם מאחורי המקרר ומחכים לשעת כושר, שבה יוכלו לצאת וללקט מזון להם ולצאצאיהם, אז אני קורא לכם בזאת: דיי לתמימות!

כל פתרונות ההדברה אצל ריקו המדביר!

עד עכשיו דיברנו וסיפרנו על הבעיות, עכשיו הגיע הזמן לגעת בפתרונות, ובדיוק בשביל זה אני כאן. אם הגעתם לאתר של ריקו המדביר, אז כנראה שקצה נפשכם באותם ג׳וקים דוחים, שכל החיים אתם עושים הכל כולל הכל, כדי לברוח מהם ולא להיתקל בהם. והם, ברוב חוצפתם בחרו דווקא בבית שלכם בתור מושב? הם לא ראו שלט שמודיע: ״אין כניסה לג׳וקים״?,  הבעיות האלה בהחלט מצריכות פתרון, אבל פתרון איכותי לטווח ארוך, וכזה שיגע בשורש הבעיה, גם כשמדובר בנחילי נמלים עמוק בתוך הקירות שלכם, וגם אם מדובר במאורת עכברים במחסן או בצנרות הביוב שסמוכות אליכם, או אם מדובר במשפחה גדולה וענפה של מקקים שמצאו פינה חמה מתחת לארונות המטבח שלכם, וגב המקרר שלכם הוא מקום לח ונעים עבורם להעביר בו את ימות החורף הקרים.  מדביר מקצועי, ידע להוביל אתכם בדיוק לאותם מקומות נסתרים, שבהם אותם מזיקים אוהבים לחיות ולהתרבות, וכל זה על חשבון איכות החיים שלכם, אל תתנו לזה לקרות, אם אתם מזהים את התופעה, הזמינו מדביר איכותי אליכם שינקה לכם את הבית מכל אותם מזיקים.

כשריקי המדביר בשטח, כל המזיקים במתח!

אל דאגה, אחרי שנבקר בבית שלכם, הג׳וקים כבר לא יהיו אורחים שלכם, ויתרה מכך הם יתפסו מרחק מבתיכם, ואתם לא עתידים לשמוע מהם בשנים הקרובות. עם שיטות הדברה מתקדמות, אנחנו מבטיחים לכם שקט מכל אותם מזיקים.

שרותי הדברה בכל אזור אופקים והסביבה!

לריקו המדביר וותק וניסיון של מעל עשור בתחום ההדברה, אלפי לקוחות מרוצים בפריסה מלאה בכל אזור הדרום, ומאות בתים שהשארנו אחרינו נקיים מכל מזיק.
ריקו שרותי הדברה  נותנים שרותי הדברה לכל סוגי המזיקים: תיקנים/ ג׳וקים, טרמיטים, פשפשים, נמלים, פרעושים, עכברים וחולדות, זבובים, כמו כן מגוון שרותי הדברה ביולוגית/ ירוקה.
לאור מקרים לא נעימים שקרו בישראל בשנים האחרונות, מקרים מצערים שחזרו על עצמם מספר פעמים, אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את מי אתם מכניסים אליכם הביתה,  לא כל אדם שמחזיק מרססת וקורא לעצמו המדביר הלאומי, הוא מדביר מוסמך.
 כמו בכל תחום, גם בתחום ההדברה מסתובבים  להם לא מעט "חאפרים" ומתחזים שהם לא באמת בעלי מקצוע, אז אנו מקיים שתדעו לעשות את השיקול הנכון.