עכבר בבית? על השיש שלי ?!? לא חלמתי על זה גם בסיוטים הכי רעים שלי.

קבלו תסריט אימים: אימא קמה בבוקר, בדקות המעטות שנשארו לפני ההשכמה של הילדים ניגשת למטבח לשתות כוס קפה ולהתחיל להכין את ארוחות העשר לילדים, שממש בקרוב ילכו כל אחד למוסדותיו מי לבית ספר, ומי לגנים.
אימא נכנסת למטבח, הכל עדיין קורה בעצלתיים, ככה זה בשעת בוקר מוקדמת… לחיצה על הכפתור של הקומקום, ואז… בלי שום התראה, בום !! מפגש פנים אל פנים,בלי מסכים ובלי מחיצות. על השיש במטבח, יושב לו עכבר בגודל של שקית שוקו, שעיר ופרוותי, עם זנב ארוך ודוחה, יושב ומכרסם לו בהנאה, את הדגנים שהשאיר הבן הקטן אחרי ארוחת הערב על השיש, יושב ומכרסם לו כאלו הוא בביתו שלו…

אחסוך מכם את התיאור של מה שקרה לאחר אותו מקרה, רק בדרך אגב אספר לכם שבאותו בוקר לא היה צורך להלחם עם הילדים שיקומו להתארגן לבית הספר, הם קמו לבד, יותר נכון קפצו מהמיטה. טוב, אי אפשר להישאר אדיש לצרחות כאלה, אתם מבינים נכון? כבר באותו יום, אני ביקרתי אצלם בבית, ולאחר מעקב של כמחצית השעה חשפתי בפניהם את המערות שדרכם מגיעים אליהם אותם עכברים, ויתרה מכך, הראיתי להם שלא מדובר במפגש חד פעמי, משפחת העכברים הללו הם ממש תושבים קבועים בביתם, רק שהפעם יצא להם להיפגש פנים מול פנים.

טוב, קחו אוויר ותרגעו מהסיפור הזוועתי הזה. אחרי שנרגעתם, אני חייב לספר לכם שהסיפור הזה הוא סיפור אמתי לגמרי, משפחה ממיתר שגילתה לה ביום אחד בהיר, שבנוסף לבני הבית החביבים, מתגוררת לה יחד אתם גם משפחת עכברים חמודה, ומסתבר שהם גם אוכלים אתם, ישנים אתם, וכן, גם מתרחצים אתם. טוב, זה לפחות מה שהיה עד הביקור הראשון של ריקו המדביר בביתם, אז למעשה כללי המשחק השתנו, ריקו המדביר לקח את העניינים לידיים ודאג להוציא מביתם את כל העכברים ולעשות ניקוי אורוות יסודי בכל הבית, גם את מה גילנו שם אחסוך מכם, אלו לא מראות מלבבים, אבל לכל הפחות יש לנו סוף טוב.

מנקים את הבית מכל המזיקים! ריקו המדביר, אימתם של החרקים, הזוחלים והמכרסמים!

אז לאחר ששמעתם את הסיפור הנ"ל, אתם בטח מבינים שגם אתם לא חסינים מעכברים, מקקים , זבובים ושאר מזיקים. הסיפור הזה הוא תרחיש שיכול לחזור על עצמו בכל בית, עסק, חנות, מחסן, בית פרטי, בניין מגורים, וכן הלאה. לכל מקום שחשקה נפשם של העכברים להגיע, הם יגיעו… הם זריזים , קטנים, חמקמקים ומתוחכמים, כן הרבה יותר מאתנו, כאלה הם. אבל, זה עדיין לא אומר שהניצחון שלהם עלינו מובטח , עדיין יש לנו עליהם יתרון גדול, לכם יש את ריקו המדביר, שמכיר כל פינה במיתר, מכיר את כל סוגי המקקים והעכברים,הנמלים והפשפשים, שולט בכל שיטות ההדברה השונות, יודע בדיוק את התרופה לכל מזיק ומזיק, ויתרה מכך יודע לעשות את הדברים בצורה טובה ומסודרת, כך שגם אותם מזיקים כבר ישקלו פעמיים ושלוש אם שווה להם לדרוך על סף בתיכם.

ריקו המדביר – שירותי הדברה במיתר.

ריקו המדביר במיתר והסביבה, נותן שירות ומענה בכל רחבי הדרום. ריקו המדביר מתמחה בעיקר בהדברת: תיקנים, ג'וקים, פשפשים, טרמיטים, נמלים, פרעושים, וזבובים, חולדות ועכברים. אצלנו תקבלו שלל פתרונות ומענה לכל בעיות המזיקים הללו, שיטות הדברה מתקדמות שמשלבות בתוכן גם הדברה ירוקה\אקולוגית. הצוותים שלנו פרוסים מיתר והדרום, ומחכים לקריאות שלכם, התקשרו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי.

התקשרו, וצוות של ריקו המדביר יגיע וייתן לכם הכוונה וייעוץ ללא התחייבות, הסבר פירוט על אופן ביצוע ההדברה, פירוט החומרים שאתם נשתמש לצורך ביצוע ההדברה, הדרכה מסודרת כיצד יש לפעול מרגע סיום ההדברה וכן הלאה, וכן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

בהצלחה רבה, וניפגש בקרוב.