תובנות של מדביר וותיק…

מכירים את זה שאתם מתעסקים במשהו שנים רבות, ותוך כדי ההתעסקות והעבודה באותו דבר, במרוצת
השנים אתם מגלים עוד ועוד דברים שאנשים רגילים לא יודעים?
זה קרה לי בתחום ההדברה, בה אני עוסק כבר מעל עשר שנים, יום יום, שעה שעה, מהדברה להדברה, מבית לבית… ככה כבר מעל עשר שנים.
בשנים הראשונות, הייתי מתרכז בעצם ההדברה, עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכך למעשה רכשתי לי מאות לקוחות בעומר והסביבה. מאות לקוחות מרוצים שיכולים להעיד על טיב ואיכות העבודה.

להיכנס אל תוך עולמם של המקקים והמכרסמים…

בהמשך השנים, התחלתי פשוט להבין את הלך חייהם של בעלי החיים אותם הגעתי להדביר, וכן, זה קצת מצחיק את הצלחתי אפילו להבין את אותן מזיקים.
התחלתי להבין את אזורי המחייה של המקרים והתיקנים, באיזה אזורים סביר יותר למצוא עכברים ומכרסמים, למדתי לעמוק כיצד ובאיזה זמנים בשנה מתרבות הנמלים, היכן המקום המועדף לקינונם של הטרמיטים, וכן הלאה… ככה למעשה למדתי להכיר היטב היטב וממש מקרוב, את אורח חייהם של אלה שכולם מקללים, צועקים, ובורחים מפניהם. תאמינו או לא, אבל ההכרות הזו עזרה וסייעה לי הרבה מאוד במרוצת שנים…

אם פעם הייתי מגיע לבית, ותוך שעה שעתיים כבר מתחיל את ההדברה, הרי שהיום לאחר אותם תובנות, אני ״חכם״ הרבה יותר אודות אותם מזיקים, ויודע לחשוב ולמצוא פתרונות שונים לגבי אותם מזיקים שהגעתי להדביר זה עתה. לדעת היכן הם מתחבאים? איפה הם מקננים? היכן הם מתרבים? וכן הלאה. יתרה מכך, למדתי מקרוב איזה סוג הדברה יעיל נגד כל מזיק, אילו שיטות הדברה יש לנקוט כאשר מדובר בבניין מגורים, ובאיזה דרכים יש לפעול כאשר מדובר באזור תעשייה או מרכז מסחרי, למדתי לעמוד על הבדלים בין בית פרטי לבין בניין מגורים, השוני בין בית חדש לבין בית ישן יחסית בן כמה עשרות שנים. כל אלו הם משתנים שמאוד משנים או אופי וצורת העבודה, וזהו יתרון נוסף שרכשתי לעצמי במרוצת השנים.

דגשים בעבודה – ריקו המדביר בעומר והסביבה:

  1. יחס אישי ללקוח – הלקוחות של ריקו מקבלים יחס אישי, כל תלונה נבדקת בקפידה, ועבור כל לקוח מותאמת שיטת הדברה שונה בהתאם לסוג המזיקים שהוא סובל ממנו.
  2. שירות ואחריות – הצוות של ריקו המדביר, לא יעזוב את אתכם עד אשר תראו בעניכם את התוצאות שמדברות בעד עצמן, בין אם מדובר בהנחת מלכודות וחזרה לאחר מספר ימים, בין אם מדובר בשיטת ריסוס רגילה או שיטה ירוקה \ אקולוגית. אצלנו תקבלו הסבר מפורט אודות ההדברה שתקבלו, עם אחריות מלאה לעבודה.
  3. לא לוקחים סיכונים מיותרים – אצלנו משתמשים אך ורק בחומרים שאושרו על ידי משרד הבריאות, במינון המותר וכמובן עם דגש על אוורור הבית לאחר ביצוע ההדברה.
  4. מדבירים מוסמכים – צוות ההדברה של ריקו המדביר מחזיק ברישיון הדברה מהמשרד לאיכות הסביבה.
  5. צוות המדבירים של ריקו המדביר, עובד בפריסה מלאה בכל אזור עומר והסביבה.
  6. הצוותים המעולים של ריקו המדביר מתמחים בהדברת: תיקנים/ג'וקים, טרמיטים, פשפשים, נמלים, פרעושים, עכברים וחולדות, זבובים, מגוון שרותי הדברה ירוקה/ביולוגית.

*אזהרה* – לא מתפתים לבעלי מקצוע מפוקפקים.

מיותר לומר, אבל בכל זאת… לאור מקרים שקרו, הרינו מבקשים להזהיר אתכם מכל מיני "חאפרים" שמציגים את עצמם כמדבירים, אבל לאמתו של דבר אין להם שמץ של מושג בהדברה, וכמובן שגם אין להם רישיון להדביר, אמנם המחיר קורץ ומפתה, אבל כאשר תחשבו על ההשלכות שיכולות להיות מעבודה עם "בעלי מקצוע" כאלו, אנו בטוחים שתדעו לקבל החלטה נכונה.

ריקו המדביר – כל שרותי ההדברה בעומר והדרום.

צרו קשר עוד והיום ותזכו לביקור בית שיכניס למתח את כל המזיקים שלכם, אנחנו ניתן לכם הכוונה ראשונית, והסבר מפורט אודות שעות העבודה, החומרים שנשתמש בהם, ההכנות שעליכם לעשות לפני ואחרי ההדברה, וכמובן הסבר על החומרים השונים בהם נשתמש בזמן ההדברה.
כל אלו כמובן לפי סוג ההדברה שנדרשת לכם.