בעיית מזיקים בדירות שכורות

בעיית מזיקים בדירות שכורות

בדרך כלל, במהלך חיינו הצעירים יחסית, אנחנו עוברים בין דירות שכורות מדי מספר שנים עד שאנחנו מוצאים את המקום המתאים ביותר לנו ולילדנו ושם משתקעים לזמן ארוך יותר.

אחת הבעיות הכי גדולות במעבר בין דירות הוא שהרבה פעמים בעלי דירות להשכרת לא מתייחסים לדירות אותן הם משכירים כאל הדירות שלהם ומזניחים אותם למדי בהרבה מן המקרים. אני יכול להעיד על עצמי שבהרבה מן הדירות בהן אני עברתי ולצערי עברתי בהרבה היה דרוש בדק בית רציני וכמה שיותר מהר.

מה הם הדברים המטרידים ביותר?

כאשר בית מוזנח ולא מטופל באופן קבוע ישנם הרבה נזקים שהולכים ומתפתחים עם הזמן. לרוב תגלו כי יש נזילות, אריחי קרמיקה שבורים והגרוע מכל, מזיקים. כמו שכולנו יודעים, בדירות בהן אין טיפול שוטף וקבוע מתחילים להגיע מזיקים רבים אשר נמצאים בהרבה מן המקרים במקומות שבהם חומרי ההדברה הסטנדרטיים לא מצליחים להשפיע.

מנסיון העבר אחד מן הדברים הראשונים אותם הייתי עושה כאשר הייתי נכנס לדירה חדשה הוא להזמין מדביר מוסמך, מישהו שידע לעבור על הבית וגם אם אין נכון לאותו רגע מזיקים לדאוג שהם גם לא יגיעו בקרוב. ברוב המקרים בהם עשיתי את זה, נמצאה כמות מזיקים אדירה שאף אחד לא ידע על קיומם.

מפגע רציני נוסף שאיתו נאלצתי להתמודד כמעט בכל פעם היו יונים. אין בכלל ספק כי יונים הן מהעופות הכי מלכלכים והכי מטנפים שיש. הן נושאות עליהן כינים ומחלות רבות וברוב המקרים נעמדות או על עדן החלון או על מסתורי כביסה בבניינים גבוהים. בדרך כלל הרחקת יונים בבאר שבע היא דבר פשוט למדי, אך חייבים לקרוא למישהו שידע לעשות את זה כמו שצריך. בדרך כלל מותקנים על אדני החלונות דוקרנים ואם מדובר במסתור כביסה, אזי יש צורך להתקין רשת בלתי נראית על מנת שהיונים לא יוכלו לעבור אותה. 

אחת מן הבעיות היא שהרחקת יונים היא משהו שצריך לשלם עליו ובדרך כלל העבודה נהיית זולה יותר כאשר מספר רב שלי דירות בבניין מבצעות אותה. לכן יש צורך לרתום את שאר בעלי הדירות, כמו גם את בעל הדירה שלכם על מנת לעשות טיפול שכזה.

אחד מן הדברים שאני תמיד מנסה להסביר גם לבעל הדירה שלי וגם לבעלי הדירות האחרים הוא שטיפול בבעיית היונים או בבעיית המזיקים היא משהו שישביח את ערך הנכס שלהם, הוצאה חד פעמית שלמעשה תיתן להם שקט נפשי לשנים רבות. 

יש לך שאלה?

אנחנו בריקו ההדברות כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לך אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
לחצו להתקשרות