הדברה אורגנית – יתרונות וחסרונות

בזמן הקיץ, אין משפחה שלא סובלת ממזיקים וחרקים אשר מראים את פרצופיהם לאור החום. בזמנו, הדברה כימית הייתה מבצעת את סילוק המזיקים. הדברה כימית משתמשת ברעלים וחומרים שמזיקים לכל הסביבה, אם זה לכם לילדכם ובאופן כללי לסביבה הירוקה. כתוצאה מכך, אנשים פחות משתמשים בה. אך כיום, ישנה הדברה אורגנית אשר משתמשת בחומרים טבעיים ושאינם מזיקים לסביבה בלבד. ההבדל בין הדברה אורגנית להדברה כימית הינו שהחומרים שמשתמשים בהדברה אורגנית עם אינם פוגעים בסביבה או באדם, ולא משתמשים כלל בחומרים רעילים כימיים. הדברה אורגנית משתמשת בחומרים טבעיים, תמצית צמחים, ומשמנים שמסלקים רק את המזיקים ולא פוגעים בסביבה. ההדברה הזו גם לא פוגעת באדמה ובה שצומח בה בחקלאות.

הדברה אורגנית והפלוסים שבה

הדברה אורגנית הינה פתרון אידיאלי עבור עסקים גדולים שהעסק שלהם הינו בעיקר של אוכל, מזון כזה או אחר, מסעדות, מרפאות ועוד. הריסוס שמפזרים על המזון, איננו מזיק למאכל ואין צורך לשים מסכה או כל אמצעי בטיחות אחר. אם אתם מבצעים הדברה בבית, אתם לא צריכים ללכת למספר שעות ואף יותר, אתם יכולים להיות בבית כרצונכם ללא פחד מפגיעה. בנוסף, הדברה אורגנית איננה פוגעת בסביבה, אלא ידידותית אליה, וכתוצאה מכך היא לא מבצעת זיהום בפירות וירוקות וגם לא בשבת האוזון.  בשל כך היא קרויה הדברה ירוקה. החומרים שמשתמשים בהם, מתנדפים מהר, ובכך לא חודרים אל האדמה ולמי השתייה, כלומר מי התהום.

המינוסים בהדברה אורגנית

החומרים הינה איכותיים ואקסקלוסיביים, ובשל כך הם יקרים משום שמפיקים מהם המון. בנוסף, החומרים הם טבעיים וכתוצאה מכך הם מתנדפים בצורה יחסית מידית לעומת חומר רעיל או כימי, מה שגורם להשפעה שלהם להיות קצרה. את ההדברה האורגנית, את התהליך, יש לבצע כמה פעמים. למרות שההשפעה הינה לוקחת זמן ועליכם לעשות ולבצע כמה תהליכים, זכרו שההדברה הזו איננה פוגעת בסביבה, בכם או בילדכם. ישנה מודעות וביקוש גבוה בשנים האחרונות, בזכות עובדות אלו, לכן בשנים הקרובות ישתמשו אך ורק בהדברה אורגנית. למרות שיש כמה מינוסים, הם גוברים על הפלוסים.

צרו קשר עכשיו
08-3760106
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה  יצירת קשר
  ריקו הדברות
  יצחק רגר,באר שבע 8489512
  08-3760106
  contact@ricoexterminator.co.il
  קצת עלינו
  ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
  Top