הדברה ירוקה בעומר

מהי הדברה ירוקה?

כשאומרים הדברה ירוקה מתכוונים להדברה שאינה פוגעת בסביבה. הדברה ירוקה אמנם נלחמת בכל סוגי המזיקים וביניהם מכרסמים, תיקנים, נמלים, חרקים מעופפים ועוד, אך היא אינה מהווה סכנה לאדם ולבעלי החיים בבית. כשעושים הדברה ירוקה בבית, אין צורך לעזוב את הבית למספר שעות, זאת בניגוד להדברה הכימית. הדברה ירוקה אינה מזיקה לאדם, לאיזון האקולוגי ולאיכות הסביבה, כיוון שחומרי ההדברה בהם משתמשים הם חומרים טבעיים וצמחיים המתפרקים בקלות, והם אינם מחלחלים למי התהום ומזהמים אותם. כמו כן, ההדברה הירוקה למעשה פוגעת רק במזיק עצמו, בזכות היותה מותאמת לכל מזיק ומזיק באופן פרטני.

הדברה ירוקה בעומר מובילה אתכם לבית נקי מחרקים, לשם כך פנו אל המומחים!

בשנים האחרונות נוהגים אנשים להזמין את שירותי ההדברה המקצועיים, הן לבתיהם הפרטיים והן לבתי עסק ומשרדים. הסיבה לכך ברורה ומובנת לכל, שכן בשל הצורך באסתטיקה, ניקוין ונוחות מחייה בבית נקי ממזיקים, אך בכל שירותי ההדברה השונים ישנו שימוש בתכשירים שונים, עליהם יש ללמוד ולקרוא לשם ההבחנה בין הדברה ירוקה להדברה רגילה.

איך בוחרים חברת הדברות מקצועית ומדביר אמין להדברה ירוקה בעומר?

שביעות רצון מלאה ואחריות כוללת לשנה על אי חזרתם והופעתם של תיקנים, ג'וקים ואף על נמלים, היא פרמטר חשוב, מהותי ומשמעותי בבחירת חברת הדברות ומדביר מקצועי.

בחברת ריקו הדברות, מאפשרים אנו ללקוחותינו את האחריות המלאה והמקיפה לשירותינו, הכוללת בין היתר :

  • שקיפות, אמינות ואדיבות הם ה"אני מאמין" של אנשי המקצוע שלנו – חברתינו דוגלים בשירות אמין ושקיפות מלאה אל מול לקוחות החברה, על כן כל שירותי ההדברה שלנו ניתנים לכל לקוח באשר הוא : כלים מקצועיים להבנת הבעיה ולפתרונה המידי והסופי, ייעוץ מקצועי מקיף וליווי אישי ואדיב.
  • מקצועיות – הידע הנרחב והמקצועיות המוחלטת של המדבירים הירוקים של ריקו הדברות הם ללא ספק ללא פשרות! על כן, נבחרת החברה שוב ושוב כמידי שנה לחברה הנכונה והמובילה בתחום ההדברות בכלל וההדברה הירוקה בפרט. בשל המקצועיות הרבה של המדבירים המסורים שאנו עובדים איתם ואחריותם לכל פרויקט וכל לקוח, מבצעים הם את עבודתם נאמנה, באופן מקצועי וראוי ללא פשרות!
  • ניסיון עשיר וותק עושים הבדל משמעותי – אנשי השירות והמקצוע שאיתם אנו עובדים הם בעלי וותק רב וניסיון עשיר בתחום. על כן, היו סמוכים ובטוחים כי בחרתם במיטב המומחים לשירותי הדברה ירוקה בעומר, אשר יבצעו את עבודתם נאמנה ויותירו אתכם שבעי רצון באחריות !
  • שימוש נכון ומקצועי בהדברה איכותית, בטיחותית ויוקרתית – "הדברה ירוקה" משמעה שימוש בחומרי הדברה שהינם בעלי רמת רעילות נמוכה. על כן אנו בחברת ריקו הדברות מאפשרים לשלל לקוחותינו ליהנות מאיכות הדברה מקצועית, יעילה וטובה יחד עם שמירה על בריאותם ועל סביבתם (בעלי חיים בבית וכיוב'). לשם כך, אנו משתמשים בהדברה ירוקה אשר הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. אופן השימוש בהדברה ירוקה מבוצע ע"י חומר ה"פרתרואיד", שהינו חומר כימי בעל רמת רעילות נמוכה ואף מזערית ביותר לעומת הזרחנים וכיום נעשה בו שימוש ברוב ההדברות. חומר ה"פרתרואיד" פועל באופן זהה לפעולתו של פרח החרצית וכך מתאפשרת הרחקתם ודחייתם של החרקים והמזיקים, מה שהופך את ההדברה ליעילה ולבטיחותית יותר.

כיצד אדע שבחרתי חברה נכונה להדברה ירוקה ומקצועית בעומר ?

אם בחרתם לקיים ולבצע הדברה ירוקה בביתכם, הרי שהנכם מבינים (ולו מעט) באיכותה, יכולותיה המעשיות ויעילותה הרבה של ההדברה. על כן, בחירה נכונה ונבונה של חברה מובילה ומקצועית המאפשרת את שירותי ההדברה הירוקה, הינה הכרחית ומהותית, הן להצלחת השירות והן לשביעות רצונכם המלאה.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top