הדברה ירוקה

כדי לקבל את שירות ההדברה הירוקה הטובה ביותר צרו קשר עם ריקו הדברות! מה מפריד אותנו משאר חברות ההדברה הירוקה? אנחנו יודעים שיש מדבירים נוספים שאתם יכולים לבחור בהם. זו הסיבה שאנו עושים את המאמץ המירבי להבדיל את עצמנו מחברות אלה. זו גם הסיבה שנבחרנו לחברת ההדברה הירוקה הטובה ביותר בארץ, עם עשרות ביקורות של לקוחות מרוצים. איך בדיוק עשינו זאת? עשינו זאת בזכות שימוש במוצרים איכותיים וידודתיים לסביבה והרבה בזכות המדברים המורשים והמוסמכים שלנו.

הדברה ירוקה לשמירה מרבית של הסביבה

המודעות לאיכות הסביבה ושמירתה חדרה לרבים מתחומי חיינו, ביניהם , תחום ההדברה. עד לאחרונה היה נהוג להשתמש בחומרי הדברה כימיים אך חומרים אלה פוגעים בבריאות ובסביבה ולכן הדברה ירוקה היא התחליף הראוי. הדברה ירוקה הנקראת גם הדברה אורגנית או הדברה ביולוגית, מבוססת על חומרים טבעיים, נטולי ריח וטעם.

משמעות הדברה ירוקה

החומרים בהם משתמשים בהדברה ירוקה הם חומרים טבעיים אשר מקורם בטבע , רמת הרעילות שלהם מצומצמת במיוחד בהשוואה לחומרי הדברה כימיים, כך שהסיכוי לפגיעה בבני אדם, בעלי חיים ובסביבה – נמוכים. למרות פוטנציאל פגיעה נמוך, חומרי הדברה ירוקה יעילים ביותר ואף יותר מאלה הקונבנציונאליים.

חומרי הדברה אורגנית, פוגעים בצורה סלקטיבית כך שחרקים "טובים " המועילים לאדם, כאלה שפוגעים במזיקים האמיתיים, אינם נפגעים. הדברה ירוקה גם איננה מהווה סכנה לילדים, ילדים נוטים יותר להיפגע מחומרי הדברה, הם באים במגע עם משטחים שרוססו בחומרי מדביר כגון דשא . הדברה ירוקה עומדת בזכות עצמה ויכולה להחליף את חומרי ההדברה הכימיים המסוכנים, לפחות בכל מה שקשור להדברה בבית . על מנת שנוכל להשתמש בהדברה ירוקה, עלינו ליצור תנאים מקדימים אשר יועילו.

תנאים מקדימים להדברה ירוקה

בראש ובראשונה יש לשמור על בית כמה שיותר נקי ולדאוג לכמה שפחות הימצאות שאריות אוכל בשטח, המהוות גורם משיכה לחרקים ומזיקים. מזיקים אוהבים לשהות בתוך סדקים ופתחים, ולכן יש לאטום אותם. עובש ורטיבות גם הם אינם רצויים. והיה ותרצו להדביר את חצר ביתכם, עליכם קודם כל לנכש עשבים, לסלק פסולת ולכסח את הדשא. את הגינה יש להדביר בחומרים אורגניים ולא להשקות יתר על המידה על מנת לא למשוך מזיקים הנמשכים לתנאי לחות.

לא תמיד נחשבה הדברה ביולוגית לאפקטיבית מספיק, אך כיום עם הצטברות הידע בתחום וניסיון רב, הדברה ירוקה אפילו טובה יותר מהדברה כימית רגילה. הדברה ירוקה מיועדת יותר לשימוש ביתי מאשר לשטחים חקלאיים, והיא איננה פוגעת בצומח וחי שאין צורך לפגוע בהם אלא במזיקים והחרקים הרלוונטיים. הדברה ירוקה גם איננה פוגעת ומרעילה את מי התהום , בשל התפרקות מהירה של החומר. עוד יתרון גדול מאוד , לחומרי הדברה ירוקה אין ריח. אם יש לכם ילדים בבית או חיות מחמד שבאים במגע עם כל דבר, אז וודאי שמדובר בפתרון הטוב ביותר, על מנת למנוע מהם פגיעה מיותרת. ניתן לומר בוודאות שהיתרון הגדול ביותר של הדברה ירוקה, טמון בכך שהיא תפגע רק בגורמים המזיקים, אך לא בנו ובסביבה, ובעידן אקולוגי, מדובר על הישג שאיננו קטן כלל ועיקר.

אם החלטתם על הדברה ירוקה, יש לפנות לאנשי מקצוע מומחים בתחום כמונו בריקו הדברות

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top