הדברת ולכידת חולדות

מתי אנו זקוקים להדברת חולדות?

בעידן בו אנו חיים קיימים שיפורים רבים ופתרונות יצירתיים כמעט לכל דרישה או בקשה אפשרית, אך מה אנו יכולים לעשות עם הבעיות האמיתיות שמציקות לנו בתוך ביתנו ולהן אין כל פתרון מתקדם או מענה ראוי ומוחלט – בעיית המזיקים, העכברים והחולדות!

תהליך ההדברה כשלעצמו הוא תהליך חשוב ומהותי, הן בשלביו המחייבים והן בחומרי ההדברה המשומשים לטובת הצלחתו. שכן, הדברה איכותית ועמידה היא זו שתבטיח את חוזק עמידות תהליך ההדברה ואת רמת שביעות רצונכם מהשירות הניתן. חשוב להבין ולזכור כי, בעלי בתים רבים ובעלי מבנים שונים, משרדים, מפעלים ובניינים, סובלים כיום מבעיות מזיקים קשות ומטרידות בהן ישנו קושי אדיר לטפל באופן עצמאי. על כן, הפנייה אל חברות ההדברה המקצועיות הינה פניה מחייבת ואף מומלצת כאשר ישנו צורך ראשוני בהן. הפנייה אל חברות ההדברה חייבת להתבצע עם הגילוי הראשוני המקדים, כלומר : כבר כאשר הבחנתם לראשונה כי קיים מזיק, עכבר או חולדה במבנה, הרי שעליכם להזעיק במהרה את שירותיהם של המדבירים המנוסים (זאת על מנת למנוע התפשטות והתרבות לא רצויה).

מדוע החולדה כה מסוכנת לנו ולבני ביתנו?

החולדה נמנית עם משפחת המכרסמים וידועה רבות בשל כושר הסתגלותה למצבי מחייה קשים ואף מחפירים, העובדה שהחולדה הינה חיה סתגלנית, מהווה איום ברור ורב בעבור בני האדם וחיות מחמד ביתיות (שכן בהימצאותה הפרשותיה יכולות לכלול חיידקים ונגיפים מסוכנים). על כן, את הדברת חולדות יש לבצע מיד עם גילוין, ואין להתמהמה או לוותר על הזמנת אנשי המקצוע והמדבירים להרחקתן. זכרו כי ... הימצאותה של חולדה אחת מחייבת את הימצאותן של חולדות נוספות (ועמן מחלות וחיידקים מסוכנים).

מתי יש לבצע את פעולת הדברת החולדות?

"אם יש ספק אין ספק" כלומר : אם אתם חוששים ומרגישים כי הבחנתם בחולדה או בכל מזיק אחר אשר עלול להוות גורם פוטנציאלי לסיכון חייכם או לאי נוחותכם, הרי שעליכם לפעול בהקדם האפשרי על מנת להרחיקו במהרה. זכרו כי הדברת חולדות על ידי מדביר מקצועי היא הדרך הטובה והנכונה ביותר לפעולת מניעה יעילה ולפעולת "קטילה" מהירה. פנו אל מדביר בעל ניסיון עשיר בתחום וותק רב בשירות נכון ומקצועי להדברת חולדות ועכברים, כך תהיו בטוחים וסמוכים כי בחרתם בטוב ביותר לשם ביצוע המשימה החשובה. אל תבזבזו זמן יקר והוצאות כספיות רבות על ריק, פנו אך ורק למומחים המובילים את תחם ההדברות בארץ – ריקו הדברות. כך תיהנו משירות אדיב, אמין ומקצועי ללא פשרות, ובד בבד תקבלו הצעת מחיר משתלמת והוגנת לשירותי הדברה ירוקה עמידים ואיכותיים.

יש לך שאלה?

אנחנו בריקו ההדברות כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לך אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
לחצו להתקשרות