הדברת ולכידת חולדות בנתיבות

כשנתקלים בחולדה לרוב היא גורמת רתיעה אצל אנשים ולא סתם. חולדה ידועה כחיה אשר מעבירה מחלות, נשכנית ומסבה נזקים, לחקלאות, לרכוש ואפילו לגרום לשריפות בגלל הרגל מגונה של החולדה לכרסם צינורות המוליכים גז וכבלי חשמל. כאשר אנו מגלים שיש לנו חולדה בבית זה גורם לתחושה לא נעימה בכלל וגורמת לנו להיכנס לפאניקה ובתחושה גועל.  החולדה הינה בעל חיים שלא חיה לבד ונחשבת לבעל חיים "חברתי". כאשר אנו נתקלים במקום מגורינו או עבודתנו יש לטפל במטרד במהירות האפשרית משום שקיים החשש שהחולודות יתרבו וכך האתגר להתמודד איתן יהיה גדול הרבה יותר. לכן אם אתם צריכים מדביר או לוכד חולדות בנתיבות צרו קשר עם ריקו הדברות המספק שירותי לכידת והדברת חולדות בנתיבות

אז איך עלינו לפעול לפני שמזמינים לוכד חולדות?

האינסטינקט הראשון של רוב האנשים שנתקלים בחולדה הוא ישר לנקות את הסימנים (לרוב צואה) שהחולדה השאירה אחריה, אז בראש ובראשונה למרות שזה נשמע רע, יש להשאיר את השטח "המזוהם" כפי שהוא וחשוב לציין שיש לסגור את כל דלתות וחלונות הבית ולמנוע מהחולדה לצאת. כן, אתם לא רוצים שהיא תצא מביתכם! הסיכוי שהחולדה תחזור לביתכם גדול מאוד והיא לא תחזור לבד אלא היא תחזור עם כל הח'ברה. כאשר הלוכד החולדות והמדביר בנתיבות שלנו יגיע אליכם, הוא יעזר בסימנים שהשאירה החולדה בכדי לאתר אותה וכך פעולת הלכידה תהיה קלה יותר. במידה וניקיתם אחר החולדה, הלכידה תהיה מסובכת ויכולה לקחת זמן רב. 

אז מה אנחנו צריכים? לוכד או מדביר חולדות בנתיבות?

סביר להניח ששאלה זה עלתה כאשר צצה חולדה בביתכם. ההבדלים בין מדביר ללוכד הם גדולים ואין בכלל הקשר ביניהם, לוכד אמור ללכוד את החולדה ומדביר אמור למנוע ממנה להופיע שוב בביתכם. אז דבר ראשון שאתם צריכים זה לוכד חולדות בכדי לתפוס את החולדה הסוררת שצצה בביתכם. אבל מה ימנע מחולדות אחרות להגיע לביתכם? בשביל זה אתם צריכים שירות הדברת חולדות בנתיבות. אנו בריקו הדברות נותנים לכם את המענה המושלם. מדביר ולוכד מטעמינו יגיע לביתכם, ילכוד את החולדה ולאחר מכן ידביר את ביתכם כדי שלהבא לא יופיעו אצלכם חולדות נוספות.  מדבירים רבים מאמצים לעצמם את התואר "לוכד חולדות" רק שבפועל הם יעשו הכל חוץ מללכוד את החולדה. לרוב הם יגיעו לבתיכם יפזרו מלכודות בכל הבית (שחס וחלילה לא יגיעו במגע עם החולדה) לוכד חולדות מקצועי בנתיבות יגיע לביתכם עם ציוד מקצועי ואינו חושש במגע פיזי עם החולדה דבר שגורם לתפיסה יעילה ומהירה.

שירות מהיר ומקצועי

חולדות הינן מכרסם מהיר וזריז מאוד אשר יכולה לטפס ולדלג בין קירות הבית בקלילות. החולדה היא מכרסם שחי במסוך לבתי מגורים ומתרבה בקצב מהיר מאוד ולזהם את הסביבה עם שתן וגללים  וכמו שכבר ציינו לגרום נזק לתשתיות חשמל, מקורות מזון וחקלאות. לכן אם גיליתם חולדה בביתכם או במקום עבודתכם יש ללפעול במהירות וללכוד אותה כמה שיותר מהר. אנו בריקו הדברות נותנים שירות תוך זמן קצר ומפעילים מדבירים ולוכדי חולדות בנתיבות ברוב שעות היום. צרו איתנו קשר ולוכד חולדות יופיע אצלכם תוך זמן קצר.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top