הדברת טרמיטים

הטרמיטים הינם חרקים קטנים דמוי נמלה או תיקן אשר הינם חסרי עניים וכנפיים אשר מתרבים במהירות שיא על ידי הזדווגותם של המלך עם המלכה אשר פעולת ההזדווגות מתבצעת כל מספר ימים דבר הגורם להטלת כמות אדירה של ביצים ולהתרבותם המהירה. הטרמיטים ניזונים על יד כרסום של עצים וכאשר הם באים במגע עם עץ מכל סוג שהוא כמו עץ בחצר הבית, ברהיטים העשויים עץ, משקופים ועוד...

איך נדע אם מצויים טרמיטים בביתנו ?

אם הבחנתם בחרקים דמויי נמלים קטנות וחסרות צבע, אם ראיתם שאחד הרהיטים בבית או הדלתות מתחיל להתפורר דעו שבביתכם נמצאים נחילי טרמיטים אשר עלולים בן רגע לגרום להרס עצום לביתכם ולרהוטים יקרי הערך שברשותכם.

מהן דרכי הטיפול והמניעה בטרמיטים?

ישנן מספר דרכים לטיפול בטרמיטים אך רובם אינם אפקטיביים אשר מבצעים את הפעולה בשלמות ולשביעות רצונם של בני הבית.

  1. שימוש בחומרים אשר גורמים לדחיית הטרמיטים, חומרים אלו נחשבים לחומרים יקרים ופחות יעילים וכן הרכיבים מהם מורכב החומר אינו ידידותי לסביבה דבר העלול לפגוע ולסכן את בני הבית.
  2. הדרך המקובלת אשר תיתן פתרון מידי וממושך היא על ידי הדברת הטרמיטים בעזרת מדביר מנוסה ומקצועי אשר ידע לזהות את מקור הימצאותם את הטרמיטים ובטיפול נקודתי ויעיל אשר ימנע את הופעתם וחזרתם של הטרמיטים.

מומחי חברת ריקו הדברות מבצעים את עבודתם ביעילות ואמינות תוך שימוש בחומרים איכותיים ותכשירים בעלי תו תקן, על כן בהדברה של טרמיטים משתמשים הם בחומרי הדברה ללא זרחן אורגני וללא זרחן כימי .

ביצים ומציאת הקן עצמו –המומחים של ריקו הדברות הינם בעלי יידע וניסיון של שנים דבר המאפשר להם לאתר ולמצוא ביתר קלות הן את ביצי הטרמיטים והן את הקן בו מתקיימים הטרמיטים וביצוע טיפול ממוקד אשר יגרום לחיסולם של הטרמיטים ואת מניעת חזרתם. כידוע הטרמיטים מגיעים מתוך האדמה ועל כן  יש להחדיר חומרי הדברה אל תוך האדמה הנמצאת מסביב לבית. לאחר ביצוע פעולת ההדברה מסביב לבית קודחים במקום בו נמצאים הטרמיטים אם במשקופים, ברהיטים, בדלתות וכו'... ועל ידי פעולה זו מוחדרים חומרי ההדברה אל מקום מושבם של הטרמיטים שהמטרה היא פגיעה בראש ובראשונה במלכה שלאחר מותה הטרמיטים הנותרים יחפשו מקור מחייה אשר.

אז אם יש לכם ספק ולו הקטן ביותר להימצאותם של טרמיטים חייגו אלינו לריקו הדברות ואנו כבר בדרך אליכם לביצוע הדברה ירוקה איכותית ומקצועית ובמחירים נוחים ועם אחריות לשנה.

יש לך שאלה?

אנחנו בריקו ההדברות כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לך אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
לחצו להתקשרות