הדברת יתושים באשקלון

יתושים הם ההוכחה הניצחת לכך שהגודל לא קובע. כל כך קטנטנים, אך גם כול כך מזיקים. במדינות מתפתחות כגון מדינות העולם השלישי, רבים הם הסובלים ממחלות קשות כמו מלריה, המתפתחות כתוצאה מעקיצות יתושים. בארץ למזלנו הרב,רוב זני היתושים הקיימים, למעט סוג אחד, הנמר האסיאתי, אינם גורמים למחלות, אך העקיצות שלהם בהחלט אינן נעימות, הן מביאות לגרד , היתושים אינם בוחלים מלעקוץ תינוקות וילדים קטנים, והמטרד הוא רב. קשה מאוד להילחם ביתושים אך הדברת יתושים באשקלון באמצעות מדביר מקצועי, תשים קץ לבעיה, לפחות לטווח הקרוב.

הדברת יתושים באשקלון, דרכי מניעה והתמודדות

קשה להימנע מהגעתם של היתושים אליכם הביתה, אך יש לדעת כי היתושים נוטים להתרבות ולשכפל את עצמם בקרבת מאגרי מים. במקרה של היתושים, כול מקור מים הוא פתח לצרה והיתושים נמשכים לכול סוגי המים הן המתוקים והן המלוחים ולכן יש להימנע מהימצאות מצבורי מים בעציצים, דליים,מרזבים, ברזים מטפטפים או כול צורה אחרת של מקור מים.

הדברת יתושים באשקלון באמצעות הדברה ירוקה

הדברת יתושים ניתן לבצע על ידי הדברה סביבתית, אשר מונעת מהם להתרבות ובמקרה של היתושים יש בראש ובראשונה לנקז מים ולייבש מקורות מים שונים אשר מסיעים להם להתרבות ולהתפשט. כיום ניתן למגר את נגע היתושים באמצעות הדברה אורגאנית או הדברה ירוקה אשר איננה מתבססת על חומרים כימיים רעילים ומזהמים המזיקים לסביבה, לבעלי החיים ולבני האדם. מומלץ להשתמש בחומרים אורגאניים אשר מופקים מצמחים ואינם רעילים. הדברת יתושים באשקלון ללא חומרים מזיקים ניתן גם לבצע באמצעות דג הגמבוזיה, דג אשר שורד בכול סוגי המים וניזון מיתושים או באמצעות שואבים אקולוגיים השואבים אל תוכם חרקים מעופפים עד שהם מתים. אל תנסו להתמודד עם הדברת יתושים לבד, שכן רוב הסיכויים שמאמציכם לא יישאו פרי, ולכן, על מנת להיפטר מהמטרד התברואתי הזה, יש להזמין מדביר מקצועי.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top