הדברת נמלים בלהבים

גרים בלהבים ונתקלתם בנמלים בבית? אל תתנו להם להרוס לכם את שלוות הנפש! ריקו הדברות מתמחה בהדברת נמלים מקצועית בלהבים במגוון שיטות ואמצעים עד לפתרון מוחלט של הבעיה.

אנו מציעה שירות של מדביר נמלים מוסמך בלהבים – כל המדבירים איתם אנו עובדים מחזיקים ברישיון תקף להדברת מזיקים מהמשרד להגנת הסביבה.

עם בוא הקיץ, מגיעים גם לא מעט מטרדים שמפרים את שלוותנו בחלל הביתי והפרטי שלנו. נמלים יכולות להגיע במגוון רחב של צורות וצבעים, דרך המון חריצים ופרצות ובעקבות לא מעט גורמים ונסיבות. במקרים חמורים הן עלולות להופיע יחד עם כל להקתן בצורת שיירות ארוכות שנראה כאילו אין להן התחלה וגם לא סוף. הנמלה יכולה להיות בגדלים שונים החל מהנמלה הממוצעת בצבע חום כהה וכלה בנמלה אימתנית וענקית שניחנה גם בכישורי עקיצה מסוכנים. הצרה עם אותם היצורים הללו נעוצה בקצב רבייתם המסחרר. הם יופיעו בביתנו ויכרסמו כל מנת מזון אפשרית אשר נגישה וזמינה להם.

הדברת נמלים בלהבים באמצעות תכשירי ריסוס ביתיים

במרבית המקרים, כאשר אנו נגלה שיירה אינסופית של נמלים אנו ניקח ישר תכשיר ריסוס ונתיז אותו אל עבר השיירה. תכשירי ריסוס אלו מהווים פיתרון זמין ונוח וניתן להשיגם דרך כל חנות או סופר למוצרי מזון במחירים נוחים והוגנים. אולם, באמצעות שימוש בתכשירי ריסוס מהסוג הזה אנו לא נשיג תוצאות מספקות לטווח הארוך, שכן הריסוס מטפל רק בסימפטום ולא בשורש הבעיה, כלומר במקור ממנו יוצאת כל נמלה אל הבית.

שורש הבעיה- המלכה

המקור הזה הוא בעצם הקן שבו מתגוררת גם המלכה. המלכה היא זאת שאחראית על רבייתה של כל נמלה דרך פיקוח על הזיווגים ביניהם והטלת הביצים. כל עוד המלכה לא חוסלה הקן ימשיך להתרבות וביתנו עדיין יהיה נתון תחת מתקפה של שיירות ונחילים. חשוב להבין שכל עוד מדובר בהדברה אפקטיבית לטווח הארוך יש צורך באיתורו של הקן ולאחר מכן חיסולה של המלכה, שכן קן ללא מלכה הוא קן מושבת ומחוסל.

הדברת נמלים בלהבים דרך פיזור גרגירי רעל ריקו החברה הארצית להדברת נמלים בישראל

כיום חברות שונות המתמחות בשירותי הדברת נמלים עושות שימוש בטכניקות מתוחכמות כדי לאתר את הקן ולחסל את המלכה. אחת מהשיטות המקובלות ביותר תיעשה דרך פיזור של גרגירי רעל בחלל הבית, אשר יגיעו אל הקן דרך ה נמלים שיסחבו אותם ישירות אל מגורי המלכה, וכך תתאפשר הרעלתה ולאחר מכן חיסולו של הקן.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top