הדברת פשפשים

הדברת פרעושים ופשפשים, האם ישנו צורך במדביר או שירות מקצועי של חברת הדברות?

כמו בכל התחומים העסקיים השונים, כך גם בתחום ההדברות ישנה תחרות מתמידה על כיסו ורצונו של הלקוח. שכן, בעקבות הצורך הבלתי פוסק במדבירים ובשירותי הדברה, ישנה מגמת עליה מורגשת וחזקה בקרב בעלי מקצוע שונים שבוחרים להסב את מקצועם למדבירים (ולעיתים רבות עושים זאת באופן לא חוקי ולא מקצועי).

בשל ההיצע הנרחב של מדבירים וחברות הדברה שונות "הצצות כפטריות אחרי הגשם", חשוב להבין ולהקפיד כי הבחירה שלכם בחברת הדברות תהיה נכונה ונבונה. בחירה נכונה ונבונה מתחילה במידע מקדים אותו קיבלתם על החברה שבחרתם, וללא ספק על פי ייעוץ אישי ומקצועי הניתן לכם ממומחי החברה (בנוגע לטיפול בבעיה לשמה פניתם אליהם). חברת ריקו הדברות מספקת לשלל לקוחותיה (הפרטיים והעסקיים כאחד) את השירות האמין והמקצועי ביותר לשם פתרון סופי, יעיל ועמיד לטווח הארוך.

על כן, רמת שביעות הרצון של לקוחות החברה עומדת בראש מעייני הנהלת החברה, והיא פועלת על פי הפרמטרים הבאים :

  • ליווי מקצועי של כל לקוח ויעוץ נכון ומותאם – כל לקוחות חברת הסוף לחרק מקבלים ייעוץ ראשוני לגבי הטיפול וההדברה להם הם זקוקים בביתם, ללא כל התחייבות וללא כל עלות.
  • שירות אדיב וקשוב לצורכי לקוחות החברה – נציגי השירות של ריקו הדברות זמינים לקהל לקוחותינו בכל בקשה, שינוי או שאלה.
  • מקצועיות ללא פשרות – מדבירים מוסמכים, בעלי וותק וניסיון עשיר פועלים במקצועיות ללא פשרות.
  • הדברה ירוקה – בהדברות של חברת ריקו הדברות, נעשה שימוש נכון ומקצועי בחומרי הדברה ירוקה, ידידותיים לסביבה ונעימים בריחם (ריח לימוני).
  • אחריות מלאה לשנה – על שירותי ההדברה של חברת ריקו הדברות, ניתנת אחריות מלאה לשנה (גם על הדברת נמלים) בכתב!
  • בטיחות ומתן הנחיות מפורשות וברורות - אשר ישמרו על בטיחותכם ויבטיחו את נוחיותכם בבית לאחר ההדברה.

הדברת פרעושים ופשפשים מה זה אומר ?ומדוע זה לעיתים אף מרתיע?

כבר מלחשוב או שמא להעלות את עניין הדברת פשפשים ופרעושים ולדבר עליו ישנה תחושה של גירוד בלתי מוסברת המלווה אותנו. שכן, האסוציאציה החזקה והגועל אשר מתעוררים בנו כאשר אנו אף חושבים על קיומם של פרעושים במחיצתנו ובקרבתנו היא חזקה ומהותית ללא כל ספק.

אנשים רבים נרתעים מהזמנת המדבירים לשם חיסול ומיגור תופעת הפשפשים בביתם, הן בשל מבוכה והן בשל בושה לא מוצדקת. על כן, מצאנו כי נכון להסביר ולומר, כי חשיבות הטיפול וההדברה של הפרעושים והפשפשים היא מהותית ומשמעותית לצורך השמירה על תנאי מחייה הגונים וראויים לכל. לכן, אם רואים, מרגישים או מבחינים בפרעושים - לא מתעכבים ! ומתקשרים למומחים להדברה מקצועית של פרעושים !!

יש לך שאלה?

אנחנו בריקו ההדברות כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לך אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
לחצו להתקשרות