הדברת צרעות

מי הן ומה הן צרעות?

הצרעות  הינן חרקים מעופפים אשר דומות לדבורה. בארצנו קיימים שני סוגים של צרעות שהאחת היא צרעה מזרחית והשנייה היא צרעה גרמנית אשר הנפוצה מבניהם היא הצרעה המזרחית. הקן נבנה על ידי הצרעה "המלכה" אשר מטילה את ביציה ולאחר שהן מגיחות הן הופכות לאלו שאחראיות על תחזוקת הקן ועל הבאת מזון. הצרעות יכולות להקים את קנן הן בתוך הבית והן מחוצה לו. ברגע שהצרעה  מרגישה שהיא מאוימת או קן הצרעות היא תתקוף עד אשר היא תסיר מעליה את האיום. הצרעה מסוגלת לעקוץ מספר פעמים בניגוד לדבורה אשר מתה לאחר עקיצתה הראשונה. הצרעות מהוות איום ופחד על הסובבים ואף עקיצותיהן עלולות להיות מסוכנות בקרב אנשים ובמיוחד בילדים אשר עלולים לפתח אלרגיה לחלבון המצוי בארס.

ישנם אנשים אשר מגיבים לעקיצת הצרעה בצורה מתונה אשר מלווה בנפיחות סביב מקום העוקץ ואף לאדמומיות אשר נעלמת תוך ימים ספורים, וישנם אנשים המגיבים לעקיצה בצורה קשה יותר אשר מלווה בתסמינים כמו: חולשה, נזלת, קושי נשימתי, התגרדות בעור, עניים דומעות ועוד...ואף עלולה התגובה להיות קיצונית ולהביא עד לכדי מוות.

מהן השיטות להדברת צרעות?

  1. באמצעות  שימוש בתרסיסים אשר פועלים  ישירות על הצרעות  עד להמתתן.
  2. דרך נוספת היא באמצעות שחמוש בפיתיון (בשר רעיל) אשר מונח באזור קן הצרעות ואשר ריחו מושך את הצרעה אשר דואגת להבאתו לתוך הקן.
  3. ריסוס ישיר של קן הצרעות דבר אשר ירחיק את הצרעות לצמיתות וזו נחשבת לשיטה המקובלת והבטוחה והיא מבוצעת על ידי מדביר מקצועי אשר ידע לזהות בקלות את קן הצרעות ואף להשמידו ביעילות.

עם הקיץ מופיעות בגינה לא רק דבורים אלא גם צרעות בהמוניהן. הן חגות ומציקות, מזמזמות ולעיתים גם עוקצות אבל בעיקר הן מטרידות את השלווה של כל מי שנמצא באיזור. הדברת צרעות מקצועית באמצעות ריסוס, עישון ומלכודות מאפשרת לסלק את המטרד באופן מוחלט ולזכות בקיץ נקי מזמזומים והטרדות.

כמו במקרה של הדברת דבורים גם במקרה של פלישת צרעות לחצר, עדיף להשאיר את תהליך ההדברה למקצוענים. אם אתם זקוקים לטיפול הדברת צרעות פנו למדביר מקצועי עם ניסיון בתחום זה והזמינו אותו לטיפול מהיר, מקצועי ויעיל בבעיה. כך תוכלו להבטיח שהצרעות יתרחקו מהבית ומהחצר ואתם תזכו בקיץ בלי זמזומים ועקיצות כואבות.

מדביר מקצועי להדברת צרעות

הדברת צרעות היא עבודה שעדיף להשאיר למדביר מקצועי. מדביר מקצועי מכיר את כל השיטות של הדברת צרעות ויכול להחליט לפי קנה המידה של הבעיה באיזו שיטה עדיף לבחור. כשאתם עומדים מול גינה עמוסה בצרעות, אל תנסו לפתור את הבעיה בעצמכם.

אם אתם זקוקים לעזרה בסילוק צרעות מגינת הבית שלכם, הזמינו עוד היום את ריקו הדברות שמתמחה בביצוע הדברת צרעות ותוכלו להחזיר לעצמכם את השליטה בחצר. הדברה מקצועית על ידי ריסוס, עישון או מלכודות תסייע לכם להיפטר מהמטרד ולזכות שוב בשלווה ובשקט בגינה הפרטית שלכם.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top