הדברת קרציות בבאר שבע

הקרציות מסוגלות להגיע אלינו באמצעות חיות המחמד שלנו אשר עלולות להיפגע מהן ולגרום להן לסבל רב. קרציות הן טפילים הניזונים מדם, הן מוצצות דם ויכולות להעביר מחלות קשות מסוג קדחת הבהרות, קדחת הקרציות ועוד. ישנם כמה זני קרציות נפוצים כגון סקביאס, קרצייה המתבייתת על כלבים ונקראת קרציית הכלב, קרצית המערות ועוד סוגים המביאים לנזקים ומחלות. הקרציות , כמו הרבה מזיקים אחרים, מתקיימות בתנאי אקלים חמים ולחים ועל מנת למגר את המטרד כדאי ומומלץ לפנות אל חברת הדברת מזיקים שמבצעת הדברת קרציות בבאר שבע.

הדברת קרציות, דרכים להימנע מהן

בראש ובראשונה, יש לבצע הדברת קרציות בחיות המחמד שלנו ולצורך כך ניתן למצוא מגוון תכשירים בחנויות לממכר ציוד לבעלי חיים. מידי פעם גם מומלץ לספר בעלי חיים בעלי פרווה ארוכה. לאחר שטיפלנו בחיית המחמד, יש לטפל גם במקום בו היא נוהגת לשהות ובמצעים, ריפוד, בדים, שמיכות וחפצים עימם הן באות במגע. והיה ונעקצתם בידי קרצייה, יש לבקש סיוע רפואי שכן הדבר עלול להיות מסוכן. מומלץ גם לצורך הדברת קרציות לסתום חורים וסדקים במקומות שונים. את טיפול הדברת הקרציות בחיות המחמד יש לבצע כול כמה חודשים, שכן הקרציות חוזרות ובמהרה.

הדברת קרציות בבאר שבע באמצעות הדברה ירוקה

קשה מאוד להיפטר מקרציות ובעבר היה נהוג להשתמש בחומרים כימיים לצורך הדברת קרציות. כיום עם המודעות לסכנה הכרוכה בשימוש בחומרים כימיים ורעילים, מדבירים את הקרציות באמצעות הדברה ירוקה או הדברה אורגנית. הדברה ירוקה היא הדברה באמצעות חומרים לא רעילים, ואם חייבים להשתמש בחומרים רעילים, נעשה שימוש בחומרים אשר נוטים להתפרק ולהתנדף מהר. הדברה אורגנית גם נוטה לשים דגש על אמצעי המניעה השונים ובמקרה זה, טיפול מהיר בבעלי החיים. אחד היתרונות של הדברה ירוקה, הוא היכולת לחזור ולבצע בה שימוש לאחר זמן קצר. בכול מקרה של הימצאות קרציות בביתכם, יש להשתמש בשירותי הדברת קרציות בבאר שבע על מנת להיפטר במהרה מהמטרד.

יש לך שאלה?

אנחנו בריקו ההדברות כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לך אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
לחצו להתקשרות