הדברת קרציות

מי הן, מה הן ומדוע הן מגיעות לסביבת המחייה שלנו ...הכל על הדברת קרציות!

הקרציות הן חיות קטנות (מעיין חרק), טפיל בעייתי ומאוס ממשפחת העכבישים, אשר מוכרות לכל כחייה לא נעימה ולא רצויה. שכן הקרציות הן חיות המתקיימות ממציצת דם, ועל כן הן עלולות למצוץ דם עד לכדי מקרים קשים, מסוכנים וקיצוניים של פגיעה קשה בבעל החיים או האדם עליהם הם נמצאות. בנוסף על כך, עלולות הקרציות (אשר "התיישבו" על בן אדם או חיה) להדביקו במחלות קשות, נגיפים וחיידקים, שאותם העבירו מאדם או חיה אחרים. לאחר המידע הרלוונטי וההבנה המעמיקה על סיבות הגעתן וצורת מחייתן של הקרציות, חשוב להבין כי הצורך במדביר להדברת קרציות הינו צורך מחייב ובלתי ניתן לדחייה או ביטול.

מזמינים מדביר מקצועי ועכשיו !לא דוחים ולא ממתינים לתהליך הדברת קרציות!!

דרך מניעה נכונה ויעילה במיוחד במקרים בהם ישנו סיכון להופעתן והתרבותן של קרציות, היא ללא כל ספק הדברת קרציות. בשל כך, חשוב מאוד להקפיד על הזמנת מדביר אמין, מקצועי ומוביל בתחומו אשר פועל בתחום ההדברות במשך שנים רבות ועושה שימוש במכשור חדיש ותכשירים תקניים ועמידים לשירותי ההדברות. חברתינו הינה חברה מובילה בתחום ההדברות בארץ מזה שנים רבות, החברה מספקת שירותי הדברה מקצועית לכל מטרה ובעבור כל דרישה (לאחר ייעוץ ראשוני מקדים ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוח והמבנה). כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם במקצוענים !

הדברת קרציות והרחקתן מבעלי החיים שברשותנו ....

קרצייה בשמה הישראלי מתארת חיה קטנה אשר חייה מתבססים על "מציצת" דמם של אחרים, הן של בעלי חיים והן של בני האדם. בדרך כלל נוכל לראות כי הימצאותן של קרציות על גבי גופם של בעלי חיים, מתקיימת במיוחד כאשר בעל החיים הוא איננו נקי ואינו מטופל באופן ראוי, כך גם בנוגע לסביבת מחייתו (אשר בה נוכל לראות כי לא נעשה טיפול ולא תחזוקה לניקיון וטיפוח) כאשר עונת ה"פעילות" של הקרציות היא עונת הקיץ החמה. לעיתים רחוקות ניתן להבחין כי ישנם מצבים בהם יגיעו הקרציות גם אל בעלי החיים המטופחים והנקיים אשר באו במגע עם חיות אחרות, ושהו במחציתם של כלבים נגועים, כבשים וכיוב'. על מנת למנוע את ההמצאות הטפילים הללו "מוצצי הדם" על בעלי החיים שברשותנו, עלינו לדאוג לטיפול ראוי ומסור של ניקיון גופם וסביבת מחייתם (זה הוא טיפול מונע), ובמידת הצורך אף לפעול באמצעים משמעותיים יותר, כגון: קולר נגד קרציות, תרסיסים מיוחדים נגד קרציות וכיוב'. חשוב לזכור ולהבין כי שמירה על סביבת המחייה של בעל החיים שברשותנו הינה חשובה ומהותית, לצורך השמירה על איכות חייו וההימנעות מקרציות או מזיקים אחרים העלולים להרע לו ולפגום באורך חייו.

קרציות, מעבר להיותם טפיל דוחה ומעורר גועל הן עלולות להיות מסוכנות הן לחיות המחמד והן לבני האדם. מאחר שהקרצייה ניזונה ממציצת דמם של בעלי חיים, עופות, זוחלים היא עלולה על ידי כך להעביר מחלות וזיהומים לחיות המחמד שלנו ואף לנו לבני האדם. כידוע עונת הפעילות והרבייה של הקרציות היא בעיקר בעונה החמה, הקרציות חיות לרב במקומות בהם הצמחייה מרובה אשר באזורים אלו הקרצייה מטילה את ביציה אשר מתוכם בוקעים הזוחלים הממתינים לקורבן עליו הם יתפסו, לאחר תקופה מסוימת הזחל נושל והופך לקרצייה אשר ידוע כמוצצת דם בכמויות רבות ואף בהטלת ביצים בכמות מרובה.

ישנם מספר דרכים לצמצום ולמניעת הופעתם של הקרציות:

  1. אם יש בבעלותכם חיית מחמד, הימנעו ככל שניתן מלהסתובב עימם באזורים בעלי צמחייה ועשבייה אשר ידועים כמקור ראשוני להימצאותם של הקרציות.
  2. יש לנקש עשבייה בסביבות החצר והבית, לכסח את הדשא ולאסוף עלים ושאריות פסולת מהאזור.
  3. יש לדאוג לטיפוח וניקיונם של חיות המחמד בעיקר בימי הקיץ, יש לרחצם לעיתים קרובות, לספר את שערות פרוותם, להשתמש במכשירים המיועדים למניעת הדבקות בקרציות וביקור תקופתי אצל וטרינר ועוד.
  4. ישנם אביזרים רבים בשוק כגון קולרים אשר אותם תולים סביב צווארה חיית המחמד והיא עשויה מחומרים פעילים המופרשים ומתפשטים על גופה של חיית המחמד.
  5. הדברת קרציות אשר תבוצע על ידי מדביר מקצועי ומוסמך.

עוד בטרם הפנייה למדביר, יש להכין היטב את שטח הבית והגינה לקראת פעולת ההדברה.

בחברת ריקו הדברות תוכלו ליהנות משירותי הדברה מקצועית ובטוחה אשא נעשית על ידי חומרים איכותיים ובעלי כמות מזערית של חומרים כימיים ורעילים המבטיחים תוצאות מוצלחות נגד הקרציות.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top