הדברת תיקנים וג'וקים

מה עושים ואיך פועלים להדברת ג'וקים?

ראשית לכל לא נבהלים – התגובה הראשונית והטבעית להופעתו של ג'וק בבית מגורים, משרד ובכלל בכל מבנה פנימי מתאפיינת לרוב בלחץ, פחד ורתיעה. שכן, הג'וקים מעוררים אצל מרבית מאוכלוסיית העולם תחושת גועל מסוימת ורתיעה מוחלטת מפני מגע עמם ומפני הימצאותם. ברור לכולנו שלא כל כך נעים לראות ג'וקים (או בעברית תקינה ושחה תיקנים) בבית, במשרד ובכלל. אך במקום להילחץ, להתרוצץ ולהיכנס לפניקה – יש להירגע ולהזעיק את שירותיהם של המומחים בתחום – ריקו הדברות.

מחייגים אל המומחים לנציגי ריקו הדברות, מהם תקבלו מענה זמין ויעיל לטיפול מהיר ועמיד להדברת ג'וקים. מקבלים ייעץ מקצועי – בשיחתכם עם נציגי חברת ריקו הדברות, תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית ושירות אדיב וקשוב לצורך הטיפול המושלם וההדברה הנכונה בעבורכם. נציגי השירות של ריקו הדברות הם בעלי וותק וניסיון עשיר בתחום ההדברות, ועל כן מתמחים במתן ייעוץ מקצועי, לכדי טיפול ראוי, מוחלט ואיכותי בג'וקים, נמלים, חרקים, מזיקים, וכיוב'. נהנים משירות אדיב, מקצועי ואמין של המומחים בתחום – אנו בריקו הדברות מאמינים כי שירות אדיב, קשוב וזמין ללקוחותינו הינו מחייב, על כן אנו פועלים אך ורק בשקיפות מלאה אל מול לקוחותינו ואמינות מוחלטת בכל פעולותינו ועבודתנו.

חשוב לנו שלקוחותינו יהיו שבעי רצון מעבודתנו, ועל כן נבצע אותה באופן מקצועי ללא פשרות וללא וויתורים. שימוש איכותי של חומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה – חומרי ההדברה בהם משתמשים אנשי המקצוע והמדבירים של חברת ריקו הדברות הם חומרי הדברה איכותיים ויוקרתיים המוגדרים ונקראים - הדברה ירוקה. השימוש בהדברה ירוקה מבטיח לכם הצלחה בהרחקת הג'וקים והמזיקים מביתכם, לטווח הארוך ובאחריות מלאה.

חוזרים בחזרה לבית ללא ג'וקים – בסיום העבודה של המומחים שלנו ולאחר כשעתיים מהדברת המקקים, תוכלו לשוב אל בתיכם, רגועים וסמוכים כי פעלתם נכונה. חשוב לציין כי אם ברשותכם ישנם בעלי חיים שונים או חיות מחמד, הרי שאותם תוכלו להשיב למבנה רק לאחר 4 שעות מסיום תהליך ההדברה. אין כל צורך בפינוי של רהיטים, כלים וכיוב' לשם ביצוע ההדברה (שכן, הדברה זו הינה הדברה ירוקה בעלת רמת רעילות נמוכה מאשר בחומרים הזרחניים.

תיקנים או בשמם הידוע ג'וקים ידועים כחרקים דוחים ומזיקים אשר מוצאים את דרכם למקום מושבינו בו הם מוצאים מחסה מהמזג האוויר הקר/החם, "מתענגים" על שאריות של מזון אשר נמצא בקרבתם. מעבר למראה הדוחה והמבחיל של התיקנים חשוב להבין ולדעת שהתיקנים מהווים מפגע סביבתי ואף תברואתי, אשר מהווים מקור למחלות רבות, על כן נקיטת פעולת הדברה בזמן תמנע את הופעתם ואת התפשטותם הידוע כקצב התפתחות מהיר.

בארצנו קיימים כ-4 סוגים של תיקנים: תיקן גרמני, אמריקאי, הפסים החום והמזרחי אשר לכל אחד ואחד דפוס חיים שונה, מבנה גוף אחר, שעות פעילות שונה ועוד.

ברגע בו הבחנתם במספר של תיקנים (אפילו בכמות מזערית) עליכם לנקוט במספר פעולות אשר ימנעו את הופעתם:

  • ראשית יש לשמור על ניקיון של מקומות וסביבת הבית כגון ארונות מטבח, אחסון מוצרי מזון בכלים אטומים, מוצרי חשמל המצויים במטבח ועוד.
  • יש לאסוף מזון ושאריות מזון מעל לפני השטח.
  • יש לאטום מרזבים ופתחי ביוב.

כל מה שצוין ליעיל יכול לתרום ואף למנוע את הופעתם של התיקנים, אולם במידה ואינכם מצליחים להשתלט על הופעתם, אתם נדרשים לפנות לחברת הדברות ברעננה אשר אלו יאפשרו זיהוי מידי של מקור הימצאותם של התיקנים ומתן טיפול הולם ויעיל על פי אותו סוג התיקן, שכן לכל סוג תיקן נדרשת הדברה שונה. חשוב להבהיר ולציין שישנם מקומות כמו בתי עסק ומקומות ציבוריים ארש להם תידרש סדרת של פעולת הדברה ואף תחזוקה שוטפת.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top