הרחקת יונים בלהבים

אנו בריקו הדברות -  הרחקת יונים בלהבים, נמצא בשבילכם את הפתרון האיכותי ביותר לנזקי היונים, הרחקת יונים ידידותית לסביבה שאינה פוגעת ביונים ומרחיקה אותם לצמיתות.

ריקו הדברות עוסקים בתחום ההרחקות יונים משנת 2010 במכירה והתקנה של מוצרים מתקדמים להרחקת יונים ומצליחה להרחיק באופן מוחלט את היונים  ממקומות קשים במיוחד.

אנו מעניקים ייעוץ ופתרונות מקצועיים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי בלהבים. לרשות החברה צוות מקצועי וציוד מתקדם שכולל כלי סנפלינג לצורך התקנה בגובה.

בתים רבים בלהבים וברחבי הארץ, בין אם הם בתים פרטיים ובין אם הם בתים משותפים, נתקלים בתופעה של כניסת ציפורים לסדקים שונים במבנה. הציפורים מהוות מטרד לא קטן- הקנים שלהן עלולים להפיץ כינים, פרעושים וטפילים אחרים, הן מרעישות והן גם מלכלכות את הסביבה בלשלשת שלהן. ישנם מקרים, בהם לכניסת הציפורים יש גם משמעות כלכלית לא מבוטלת, כגון כניסתן למפעלי מזון (ובייחוד לממגורות). לכן, כאשר וועדי בתים ודיירים נתקלים בציפורים במתחם שלהם, הם מזמינים שירותי הברחת ציפורים. שירותים אלו מכוונים לכך, שהציפורים לא ירצו לקנן בתחומי הבניין. השיטות מיושמות תוך הקפדה שלא לפגוע בציפורים עצמן, אלא רק להרחיקן מהבניין.

הרחקת יונים ע"י מרחיק מקצועי

אנחנו, בתור הורים לילדים, נעשה הכל על מנת להגן על הילדים שלנו מסכנות שונות. הילדים, מטבעם, הם סקרנים, כך שהם ששים לבדוק כל דבר לא מוכר. בחלק מהמקרים, הבדיקה הזו עלולה לגבות מהם מחיר יקר. דוגמה טובה לכך היא גישה ליונים- הילדים הקטנים שלכם  יכולים להתלהב מהיונה, שנראית להם חיה חמודה ובלתי מזיקה. אתם, ההורים, יודעים כי היונים עלולות להזיק לילד שלכם, על ידי הדבקה במחלות שונות. כך, אם במקרה נקלעה יונה לבית שלכם, אתם תזמינו מרחיק יונים, אשר יטפל במפגע הפוטנציאלי במהירות ובמקצועיות.

למה להרחיק יונים?

הסיבות שבגינן נזמין מרחיק יונים בלהבים הן מגוונות. סיבה אחת היא הרעש החזק שהיונים יוצרות- כאשר מדובר ביונה אחת, הרעש איננו חזק כל כך, אך במקרה של שתיים, שלוש או אפילו ארבע יונים, הרעש הופך להיות בלתי נסבל. מעבר לכך, אם היונים מגיעות למפעלים שונים, הן עלולות להסב נזק כלכלי כבד- היונים מנקרות סוגים שונים של גרגירים, שמשמשים את האדן בתעשיות השונות. עניין חשוב אחר, שנוגע בכל אחד מאיתנו, הוא הפן הבריאותי: דלקות עיניים, גירויים בעור, זיהומים בתוספתן ואפילו דלקת קרום המוח- כולם תוצאות אפשריות בהחלט של מגע עם היונה או עם ההפרשות שלה.

שיטות הרחקת יונים בלהבים

סוג ראשון של אמצעים שעומדים לרשותנו בעת הברחת ציפורים הוא אמצעים פשוטים למדי, אשר אינם מתוחכמים, אך הם פשוטים להתקנה ומבצעים את העבודה. מדובר בעיקר באמצעים טכניים שמותקנים דרך קבע במקומות מועדים לפורענות- רשתות החוסמות פתחים המועדפים לקינון על ידי הציפורים או דוקרנים, המותקנים לאורכו של קיר, שעלול למשוך את הציפורים. גם התקנת קפיצים כלולה בקטגוריה הזו. שיטת הרחקה נוספת היא הרחקה אלקטרונית- מדובר כאן על תלייה של מתקנים שונים, אשר משמיעים לציפורים תדרים שהם בלתי נסבלים עבורן. תדרים אלו לא נשמעים לבני אדם, כך שעבורנו, מדובר באמצעי שקט. 

למזלנו הרב, הרחקת יונים בלהבים היא עניין אשר ניתן לפתור בקלות ובליווי תשלום נמוך יחסית. עניין זה תקף הן לגבי הרחקה עצמית של יונים (פחות מומלץ) והן לגבי הרחקה באמצעות מרחיק יונים. מרחיק יונים מקצועי הוא כזה, אשר מוסמך לעבוד בגובה (כל עבודה של הרחקת יונים נחשבת, לפי התקנות, כעבודה בגובה, שמצריכה שימוש בטכניקות ובאמצעים מיוחדים). כך, יתכן כי המרחיק יעשה שימוש בסנפלינג, על מנת להרחיק את היונים מהבניין שלנו בצורה יעילה. 

כיצד נבחר איך מרחיק היונים שלנו בלהבים?

העניין של הברחת יונים וציפורים בלהבים הוא מורכב יותר ממה שנדמה לנו- לעיתים קרובות, התקנת אמצעי ההרחקה כוללת גישה לפתחים צרים, שנמצאים במקומות גבוהים. מבריח ציפורים מקצועי הוא זה שיודע להתאים את אמצעי ההברחה למקום בו הם יותקנו. יש לשים לב גם, שאופן העבודה תלוי במצב הקיים בשטח- פריסת אמצעי הרחקה כצעד מניעתי שונה מהרחקתן של יונים שכבר מקננות בפינה בגג שלנו. יש לבחור את המרחיק שלנו על סמך נסיונו בתחום זה, על סמך הפריסה הגיאוגרפית שבה הוא נותן את שירותיו ועל סמך המחירים שהוא גובה. בתחום הזה, כדאי למצוא המלצות מצד חברים או בני משפחה, או להיעזר באתרי דירוג שונים, אשר בהם הגולשים יכולים לחוות את דעתם על מרחיק מסוים שנתן להם שירות.

הרחקת יונים יעילה ובטוחה עם ריקו הדברות

חברתינו מספקת שירותי הברחת יונים ללקוחות רבים בלהבים. אנו מבצעים את עבודות ההרחקה ללא פשרות, מתוך הכרה במטרדה הגדול שציפורים יכולות לייצר ללקוחות פרטיים ולעסקים. אנו מקפידים לטפל בציפורים באופן שאינו פוגע בציפורים עצמן, אלא רק מאלץ אותן לקנן במקום אחר. מתוך מודעות לסכנות הגלומות בקרבת היונים לבתי המגורים שלנו, אנו, מחויבים לבצע את ההרחקה באופן המהיר והמקצועי ביותר, לכל לקוח אשר מבקש זאת. כל מרחיק יונים מוסמך לעבוד בגובה ולהרחיק את היונים בשיטה אחת מתוך מבחר השיטות העומדות לרשותו. אנו גם מבטיחים לבצע את העבודה במחירים משתלמים, אשר יהפכו את הרחקת היונים למלאכה פשוטה, מהירה וזולה. אם אתם חוששים מקינון ציפורים אצלכם בבניין, אל תחכו לבואן- הזמינו כבר עכשיו את שירותי הרחקת היונים בלהבים של חברת ריקו הדברות.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top