הרחקת יונים

כיום קיימים קרוב לכ-320 סוגים של יונים, אשר הנפוצים מבניהם הם היונים "הביתיים" כלומר היונים אשר מקננות את הקן על גגות הבתים ו/או כל מקום וחלל מתאים.היונים בוחרים לקנן דווקא במקומות הללו משום שמקומות אלו מוצלים וחשוכים וכמו כן הגישה של בעלי חיים טורפים היא כמעט ובלתי אפשרית.

סיבה נוספת לקינון היונים במקומות הללו אם מתוך האפשרות הקלה והזמינה להשגתו של המזון למחייתם. ברגע בו היונה מצאה מקום אידיאלי ונוח לקינון היא "תתפלש" למקום, תבנה את קינה שם ועד מהרה יהפוך המקום לאזור המחייה שלה ולהטלת ביציה.

החשיבות הרבה בהרחקת יונים

קינון היונים בסביבות אזורי מחייה מהוות מפגע ומטרד תברואתי רב, שכן היונים ידועות כמעבירות מחלות שונות וגורמות לזיהומים רבים בקרב בני האדם ובקרב ילדים קטנים. המחלות הנפוצות הנגרמות מהיותם של היונים בסביבת המגורים שלנו באות לידי ביטוי ב: קרציות, כינים, גרד בלתי נשלט בחלקי הגוף (המצריך טיפול אנטיביוטי), זיהומים בדרכי המעיים, פשפשים, שפעת העופות.

על כן, הרחקת יונים היא פעולה הכרחית ביותר, אותה יש לבצע על ידי מרחיק יונים אשר יספק עבורכם את הפתרונות ואת השיטות הנכונות והאמצעים הדרושים לשם הרחקת יונים.

מה הם הדרכים המקובלות להרחקת יונים?

כיום הדרכים והפתרונות להרחקת יונים הם רבות ומגוונות אשר כל דרך ופתרון נבחר בקפידה ובהתאם לאופי המבנה ולתנאי השטח. השיטות להרחקת יונים כוללים בין היתר שימוש ב: 

  1. דוקרנים – שימשו בדוקרנים אשר מוצמדים לאדן החלון ולא מאפשרים ליונים לנחות ולהתיישב במקום.
  2. רשתות – אחת הדרכים המקובלות להרחקת יונים הינה, על ידי התקנת רשתות אשר ימנעו את כניסתם של היונים לאזור המבוקש (לרב במסתורי כביסה).
  3. הצבת דמויות דמי של עופות – הצבתם של עופות דמי כגון יונת דמי, ינשופים עורבים ועוד אשר מרתיעים ומונעים את הגעתם והתיישבותם של היונים במקום.
  4. הדברה ירוקה – שיטה נוספת להרחקת יונים היא בדרך של הדברה ירוקה. השימוש בהדברה ירוקה כנגד הרחקת יונים והדברת נמלים נתפסת כדרך היעילה והבטוחה יותר לשימוש.

השימוש בהדברה ירוקה לשם הרחק יונים בא לגרום ליונה להתרחק מהמקום מבלי לשוב, ובדרך שלא ייגרם לה כל נזק גופני או סכנה כולשהי.

ריקו הדברות, המומחים בהרחקת יונים !!

ריקו הדברות הינה חברת הדברות מקצועית בעלת וותק וניסיון רב בתחום ההדברת מזיקים בכלל ובהרחקת יונים בפרט, המספקת את שירותיה לכלל לקוחותיה הן ללקוח הפרטי והן ללקוח העסקי והציבורי. לרשותה של חברת ריקו הדברות עומדים הכלים והציוד הנכון המיועד להרחקת יונים בדרך המקובלת וללא כל גרימת נזק גופני ליונה, כלומר, חברתינו מאמינה בהרחקת יונים לצמיתות בעזרת הכלים שברשותה, אשר ימנעו מהיונים לחזור שוב לאותו מרחב ולקונן בו ולא בדרך אכזרית (השמדת היונים).

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top