לכידת והדברת עכברים באופקים

צריכים מדביר ולוכד עכברים באופקים? נמאס לכם לזרוק אוכל שהעכבר כרסם לפח הזבל? הגעתם למקום הנכון! ריקו הדברות נותנים שירות מקצועי, ואמין ללכידה והדברת עכברים באופקים. 

ללא ספק העכבר נראה מכרסם קטן וחמוד...בעיקר בסרטים. אבל ברגע שהמקרסם הקטן הזה נכנס אלייכם הביתה זה כבר נהיה למטרד שצריך לטפל בו כמה שיותר מהר. בכל עיר ויישוב בישראל ואופקים בפרט ישנה בעיה של עכברים. אומנם הרשיות המקומיות מנסה לטפל בבעיה זו אבל אף פעם אין הצלחה של 100 אחוז ואין מניעה שעכבר סורר יופיע בביתכם. 

אז איך מגיעים העכברים לביתנו? למשל חצר מוזנחת ולא מטופלת גורמת לעכברים "לבנות" שם בתים ואז להיכנס לביתכם לחפש מזון. או למשל כאשר יש פרויקט בניה גדול באופקים אשר כולל חפירה והריסה של מבנים וביובים. עכברים רבים יוצאים ממקומות אלה ומחפשים מקומות מסתור ונכנסים אליכם הביתה. 

מדוע חשוב לבצע הדברת עכברים באופקים?

  • העכבר אוכלים לנו ולחיות המחמד שלנו את האוכל.
  • העכבר הינה חיה מזהמת ומפיצה מחלות.
  • הם גורמים לטורפים שלהם, בינהם הנחשים לעקוב אחריהם וליצור בעיה גדולה אף יותר.
  • לעכבר ישנן שינים חדות אשר באמצעותן הם מכרסמים כבלים של חשמל אשר יכולים לגרום נזק לתשתיות שיעלו לנו הון תועפות.

איך יודעים שיש עכבר בבית? 

ברוב המקרים אתם תשמעו ציוצים ורעשים של כרסום,  תתקלו בשתן ובגללים של עכברים אשר נראים כמו גרגירים שחורים של אורז. כמו כן סביר להניח שתבחינו בשקיות מכורסמות המכליות מזון כמו עוגיות ובסקוויטים. העבר הנפוץ ביותר באופקים הינו בצבע אפור עם עינים קטנות ואוזניים גדולות

כיצד מתבצעת עבודת לכידת והדברת עברים באופקים?

לאחר שנים רבים של נסיון בתחום ההדברה אנו יכולים לומר ששיטת ההדברה הנפוצה ביותר הינה הדברה בשיטה של פיזור רעלים אשר מדומים לאוכל עבור העכבר. רעל זה אינו הורג את העכבר בו במקום משתי סיבות.

  1. הרעל המודמה לאוכל עבור העכברים גורמים לבעיות בקיבה וגורם לעכברים להימלט החוצה לעבר מקומות פתוחים.
  2. אם במידה ויש כמה עכברים בבית העכבר שהורעל יוצא החוצה מהבית כדי שחבריו העכברים לא יזהו את ההקשר בין הרעל לאוכל.

הרעל מפוזר באופן מבוקר על ידי מדביר מוסמך להדברת עכברים מטעם המשרד להגנת הסביבה, הרעל מפוזר במקומות בהם המדביר מזהה עקבות של העכברים. כמו כן ישנן מלכודות קטלניות נוספות אשר קוטלות את העכבר בו במקום. חשוב לציין ששיטות קטלניות אלו כמעט ואינן מתבצעת ע"י ריקו הדברות בעיקר מהבחינה ההומנית. חברתינו ממליצה ללקוחותיה באופקים לדבוק בשיטה ההומנית יותר אשר רק לוכדת את העכבר ומשחררת אותו בחיק הטבע, הרחק משטחים מיושבים.

כיצד נמנע מעכברים להיכנס לביתנו?

  • להימנע ממקורות מים עומדים אשר גורמים לעכברים להגיע ולשתות.
  • לסגור ולאטום מוצרי מזון.
  • לדאוג תמיד שפחי האשפה וחדרי האשפה במבנים ציבורים יהיו אטומים.
  • לדאוג שהחצר והגינה יהיו מטופחות ולמנוע מצמחים לגדול בצורה פראית.

ריקו הדברות ישלח אליכם מדביר אשר לוכד עכברים באופקים וידביר את הסביבה שלכם כדי למנוע מעכברים נוספים לצוץ בעתיד.

יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top