מדביר בבאר שבע - שירות הדברה בבאר שבע והסביבה

מחפשים מדביר בבאר שבע והסביבה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

ברוכים הבאים, הגעתם לאתר של ריקו הדברות, כולם בבאר שבע מכירים את הצוותים המקצועיים של ריקו הדברות, ניסיון של מעל עשר שנים בתחום ההדברה, הציב אותנו גבוה בין המדבירים המובילים בשוק. אז אם גם אתם סובלים משיירות הנמלים שחוזרות בכל קייץ, עכברים שמכרסמים לכם את ארונות המטבח, תיקנים וג'וקים שמתרוצצים לכם במטבח ובשאר חדרי הבית, טרמיטים ופשפשים שמשתלטים לכם על ארונות הבגדים, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. נלחמים במזיקים בכל הכוח ונותנים את הכל כדי שתוכלו לחיות בסביבה נקייה מחרקים, מעופפים ומכרסמים.

הדברת מזיקים בבאר שבע

כיצד בוחרים מדביר מקצועי ואמין בבאר שבע? כמה חשיבות יש לחיפוש אחר מדביר מוסמך?

זו שאלה שמטרידה ומעסיקה רבים וטובים מאתנו. אני אענה עליה כפי שאני נוהג לענות לכל אותם לקוחות שטרחו לשאול אותי את השאלות הללו.

כמה אתם משקיעים בחיפוש אחר מוסך אמין? הרי ברור הדבר שלא תתנו לכל אחד להחליף לכם את הבולמים ברכב, נכון?

כמה בדיקות אתם מבצעים לפני שאתם ניגשים לטיפול אצל רופא שניים? הרי לא תתנו לכל אדם להתעסק עם אזור כל כך רגיש בגוף שלכם.

כעת ניגש לענייננו. אם נכונים הם הדברים, ואתם מבצעים בדיקות מקיפות לדברים שמנינו, כי אכן הם דברים חשובים שחובה לתת עליהם את הדעת, אז למה לנו להקל ראש בבחירת מדביר לבית? אתם יודעים מה כוללת עבודתו של מדביר?

כאשר מדביר יגיע אל בתיכם, וירצה לבצע הדברה כל שהיא, הוא אמור לפזר ולרסס חומרים כאלו ואחרים שאמורים להרחיק מכם את המזיקים המטרידים. אבל… הוא צריך לעשות את זה בצורה מסודרת ויסודית, לדעת את הרכב החומרים, מינון נכון, מה מותר ומה אסור במקומות סגורים ובחדרי שינה וכן הלאה על זו הדרך.

מדביר בבאר שבע

המסקנה העולה מהדברים הללו, היא שאסור להקל ראש בבחירת מדביר לבית שלכם. נכון שהוא נראה זול, נכון שהוא מבטיח את אותה העבודה שהבטיח המדביר היקר יותר, ונכון שהוא פיזר הבטחות בסגנון של, " אחריות לכל החיים", "מסיים את העבודה תיק תק" וכן הלאה. אני מקווה שאתם תהיו מספיק חכמים , ולא תתפתו לאותם הבטחות של אותם "מדבירים". אתם בוודאי מבינים את חשיבותה של ההדברה ועד כמה היא יכולה להוות סכנה כאשר היא מבוצעת על ידי אנשים שאינם מוסמכים לכך, ויתרה מכך מסוכנת כאשר משתמשים ומפזרים את החומרים ללא ידעת מרכיבי החומרים ואופיים.

ההמלצות של ריקו הדברות – כיצד תתכוננו להדברה בבתיכם\ חנות \ משרד שלכם?

נמנה לכם כאן כעת, מספר טיפים והמלצות שיעזרו לכם לעבור את ההדברה בצורה קלה ונעימה.

  1. שיעורי בית – בדיקת בעלי המקצוע שנותנים שירותי הדברה בסביבת המגורים שלכם. חוות דעת, המלצות, צפייה בסרטונים וכל דבר אחר שיעזור לכם להגיע למדביר הכי טוב אמין ומקצועי בסביבת המגורים שלכם.
  2. הכנה מקדימה – כחלק מאותן הכנות שיש לכם לעשות לבני בואם של המדבירים, הקפידו להצניע ולכסות את דברי המאכל במטבח שלכם, כמו כן הקפידו לכסות את כלי המטבח, דאגו ליצור מעברים גם לפינות הקטנות והנסתרות, כדי שצוות ההדברה יגיע גם למקומות אלו.
  3. סבא וסבתא, אנחנו באים! – אם אפשרי הדבר אז מוטב לשלוח את הילדים לישון בלילה הראשון ואולי גם השני לביתם של סבא וסבתא או אם יש בני משפחה ומכרים אחרים , זאת על מנת שיבואו במגע כמה שפחות עם ריחות ההדברה. ויגיעו הביתה רק לאחר שיתפוגגו מעט הריחות.
  4. מחזירים את הבית לקדמותו – לאחר ביצוע ההדברה, לחכות מעט ואז לחזור ולאוורר את הבית היטב, פתחו חלונות, תריסים, העבירו שטיפה טובה על הבית , וכך תוכלו לחזור לשגרה ללא כל חשש.

לביצוע כל סוגי ההדברה, צרו קשר עם ריקו הדברות בבאר שבע והסביבה, נשמח להגיע עד אליכם ולתת לכם יעוץ והכוונה ללא כל התחייבות.

ריקו הדברות מעסיק צוותים אמינים, איכותיים ומקצועיים שמחכים לתת לכם שירות בכל סוגי ההדברות.

חייגו ונגיע אליכם עוד היום.

מדביר בבאר שבע - ריקו המדביר

חיים נחמן ביאליק, באר שבע 8436512

08-3760106

חברת הדברה בבאר שבע
הדברת מזיקים בבאר שבע
ריקו המדביר
יצירת קשר
ריקו הדברות
יצחק רגר,באר שבע 8489512
08-3760106
contact@ricoexterminator.co.il
קצת עלינו
ריקו ההדברות עוסק בתחום ההדברה משנת 2010. החברה מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים במפעלי מזון, מוסדות, תעשייה, ולקוחות פרטיים. ברשותינו כל הרישיונות הדרושים ובטוח מקצועי מקיף המאפשר לנו לקבל ולבצע עבודות בהיקף נרחב באזור באר שבע והדרום. חברתנו בעלת תו תקן בינלאומי ISO 9001;2000 ומהראשונות בתחום ההדברה שקיבלו תו תקן זה.
Top